تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

تبلیغات

در پاسخ به شروین وکیلی در نوشتاری با سرخط « گفتار در انقراض شاقول‌ها »

  مرادعلی بیگی
  در پاسخ به : شروین وکیلی
  *****************
  جناب دکتر شروین وکیلی
  در نوشتاری با سرخط « گفتار در انقراض شاقول‌ها » برای ماله‌کشی بر پی‌امدهای نشست « نژادپرستی در فرهنگ ایرانی» با شیوه‌ی سوفسطائیان اصیل و ماکیاولیست‌های نوین ، چنان آسمان و ریسمانی به هم بافته‌اید که بایسته است آن را در راستای « حفظ حقوق‌معنوی / کپی‌رایت » به ثبت برسانید !
  گرچه اهل خرد ، سست‌مایگی و آسمان و ریسمان به هم بافتن ها را دریافته‌اند ؛ اما بایسته دانستم برای جلوگیری از برداشت نادرست احتمالی جوانان و کسانی که از پیشینه‌ها آگاه نیستند و منش و روش شما را نمی‌شناسند ، تنها به آوردن یک شاهد و سند ، بسنده کنم :
  سخن‌رانی ضد ایرانی آقای دکتر زیباکلام که در جلسه‌ای به ابتکار و باحضور و گردانندگی شما و هم‌پالکی‌های انگشت شمارتان ایراد شد ، دشمنان ملت ایران را چنان شاد کرد که در رسانه‌هایشان ( از جمله تارنمای العربیه ) ، متن سخ‌رانی را با آب و تاب ، بازتاب دادند . شایان توجه این‌که سخنان آقای دکتر زیبا‌کلام که از پیش حروف‌چینی شده بود ، بامداد روز شنبه 2 امردادماه 1395در روزنامه شرق به گونه‌ی کامل بازتاب داده شد .
  حال این سخنان را پیش رو می‌گذاریم با سخنان شمادر روز آدینه اول امرداد 1395 که به ادعای خودتان در نقد سخنان دکتر زیباکلام ایراد کرده اید ، در کجا بازتاب یافته است ؟
  سخنان دکتر زیبا کلام ، اثر تخریبی بر فرهنگ ملت ایران گذارد ؛ اما سخنان شما  را  جز همان اندک افرادی که در حلقه‌ی اندیشه ورزان حضور داشتند ،‌ چه کسی شنید یا خواند ؟
  دادن پاسخ راست و شرافت‌مندانه به این پرسش ، نشان می‌دهد که چه کسی دچار « خطای ادراکی و سستی گرفتن فهم » شده است ؟!
  جناب عالی یا دکتر هوشنگ طالع که نقد واقع‌گرایانه‌ی ایشان از سخن‌رانی‌های ضد ایرانی دکتر زیبا کلام ، جناب‌عالی را جنان برآشوبانده است که نوشته‌های علمی دکتر طالع در زمینه‌ی نتایج توافق ایران بربادده « برجام » را که درستی بسیاری از پیش‌بینی های ایشان تاکنون به پیش‌نما آمده است ، از گناهان ایشان می‌شمارید ؟!
   
   

  این مطلب تا کنون 97 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 11 دي 1348 [ گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها : دکتر ,سخنان ,ایشان ,بازتاب ,شروین ,وکیلی ,شروین وکیلی ,دکتر زیبا ,زیبا کلام ,سخنان دکتر ,دکتر زیباکلام ,
  در پاسخ به شروین وکیلی در نوشتاری با سرخط « گفتار در انقراض شاقول‌ها »

تبلیغات


 • Ads1

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 1 مهر 1396

تبلیغات

پارس ایرانیک جهت سفارش تبلیغات با ایمیل زیر در ارتباط باشید
mohsen_msl@yahoo.com

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر